Skolplanscher
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKOLPLANSCHER, 5 st., papper på textil, 1900-talets mitt, Norstedts Skolavdelning Stockholm, "Ollonborre", "Sjöstjärna", "Tapmparasiter ll, Rundmaskar", "Embryots delning" samt "Fosterutveckling", total längd ca 74-133 cm
Smärre slitage, veck
535272
2018-04-15