Skolplanscher

Skolplanscher
Skolplanscher
Skolplanscher
Skolplanscher
Skolplanscher
Skolplanscher
Skolplanscher
Skolplanscher
Skolplanscher
Skolplanscher

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOLPLANSCHER, 5 st., papper på textil, 1900-talets mitt, Norstedts Skolavdelning Stockholm, "Ollonborre", "Sjöstjärna", "Tapmparasiter ll, Rundmaskar", "Embryots delning" samt "Fosterutveckling", total längd ca 74-133 cm

Smärre slitage, veck

535272

2018-04-15