Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
BERNDT FRIBERG, vaser, 3 st., 1950/60-tal, stengods med harpälsglasyr, signerad med studiohanden, Friberg, årtalsbokstav Z, Y resp otydlig, höjd 13-16 cm
535273
2018-04-14