Berndt Friberg vaser

Berndt Friberg vaser
Berndt Friberg vaser
Berndt Friberg vaser
Berndt Friberg vaser
Berndt Friberg vaser
Berndt Friberg vaser
Berndt Friberg vaser
Berndt Friberg vaser
Berndt Friberg vaser
Berndt Friberg vaser

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vaser, 3 st., 1950/60-tal, stengods med harpälsglasyr, signerad med studiohanden, Friberg, årtalsbokstav Z, Y resp otydlig, höjd 13-16 cm

535273

2018-04-14