Börje Skohg väggplatta

Börje Skohg väggplatta
Börje Skohg väggplatta
Börje Skohg väggplatta
Börje Skohg väggplatta
Börje Skohg väggplatta
Börje Skohg väggplatta

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE SKOHG, väggplatta, Gustavsbergs studio, stengods med handmålad dekor silver och svart, signerad och daterad -80, 22x47 cm

535279

2018-04-14