Mekaniska leksaker

Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEKANISKA LEKSAKER, 4 st, 1940-50-tal, bestående av: Einfalt Autogyro, Gescha piccolo med resväska, Arnold dressyr ekipage med häst och man, Arnold apa, samtliga urverksdrivna, övervägande litograferad plåt, höjd 7-14 cm

Dressyrekipaget med defekt funktion, smärre skador

535288

2018-10-14