Mekaniska leksaker
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MEKANISKA LEKSAKER, 4 st, 1940-50-tal, bestående av: Einfalt Autogyro, Gescha piccolo med resväska, Arnold dressyr ekipage med häst och man, Arnold apa, samtliga urverksdrivna, övervägande litograferad plåt, höjd 7-14 cm
Dressyrekipaget med defekt funktion, smärre skador
535288
2018-10-14