Clown och pianospelande man
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CLOWN OCH PIANIST, 1930-tal, clown på enhjuling, cyklande i ett hjul, urverksdriven, man vid piano, handvevad med enkel speldosa, litograferad plåt, höjd ca 17 resp. 7,5 cm
Clownens funktion ej tillfredställande lackskador
535290
2018-10-14