Clown och pianospelande man

Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man
Clown och pianospelande man

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLOWN OCH PIANIST, 1930-tal, clown på enhjuling, cyklande i ett hjul, urverksdriven, man vid piano, handvevad med enkel speldosa, litograferad plåt, höjd ca 17 resp. 7,5 cm

Clownens funktion ej tillfredställande lackskador

535290

2018-10-14