Penny Toys
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PENNY TOYS, 5 st, 1920-30-tal, bestående av: Meier barn i gungstol, handstående clown (troligen Distler), symaskin (troligen Fischer), Röda kors limousine samt flygplan, litograferad plåt, längd ca 5,5-9,5, höjd ca 2,5-13 cm
Smärre skador
535291
2018-10-14