Penny Toys

Penny Toys
Penny Toys
Penny Toys
Penny Toys
Penny Toys
Penny Toys
Penny Toys
Penny Toys
Penny Toys
Penny Toys
Penny Toys
Penny Toys

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PENNY TOYS, 5 st, 1920-30-tal, bestående av: Meier barn i gungstol, handstående clown (troligen Distler), symaskin (troligen Fischer), Röda kors limousine samt flygplan, litograferad plåt, längd ca 5,5-9,5, höjd ca 2,5-13 cm

Smärre skador

535291

2018-10-14