Klubbat för:
720 EUR
Utropspris
600 EUR
SILVERBÄGARE, rokoko, Sverige 1700-tal. Vikt 124 g.
Delvis förgylld. Graverad dekor av blommor, botten med rubel med Peter den Store, 1707. Höjd 10,5 cm.
535295
2018-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här