Leksakskuriosa

Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa
Leksakskuriosa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LEKSAKSKURIOSA, 1900-1930-tal, bestående av: 3 skallror, sparbössa, skämtkort, 3 "pinball" askar, dragleksak, 5 st "tryck" figurer, räknare "Consul educated the monkey", magisk "tryckdosa" Lehmann Indu nr 824, magnetspel

Smärre skador, möjligen trumlock till spelande figur ej original

535302

2018-10-14