Matgrupp
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, vitmålad, skuren dekor, bestående av: matbord, 4 stolar, 3 iläggskivor, 55 (2), 25 (1), matbordets höjd 73, diameter 110 cm
Slitage, färgbortfall
535303
2018-04-14