Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, vitmålad, skuren dekor, bestående av: matbord, 4 stolar, 3 iläggskivor, 55 (2), 25 (1), matbordets höjd 73, diameter 110 cm

Slitage, färgbortfall

535303

2018-04-14