Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, s.k. Bouilottelampa, 1900-talets andra hälft, empirestil, 2-armad, fot i mässing, grön plåtskärm, höjd ca 62 cm
Slitage, skärm med färgfläck, imitationsljus med smärre skador
535304
2018-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här