Brio Musse Pigg

Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRIO MUSSE PIGG, 1960-tal, trä, ledade armar och ben, rödmålade byxor, märkt "made in Sweden" samt etikett märkt "Brio", höjd ca 27 cm

Saknar svans, smärre slitage

535310

2018-10-14