Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRIO MUSSE PIGG, 1960-tal, trä, ledade armar och ben, rödmålade byxor, märkt "made in Sweden" samt etikett märkt "Brio", höjd ca 27 cm
Saknar svans, smärre slitage
535310
2018-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här