Bruno Mathsson och Piet Hein soffbord
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, soffbord, Fritz Hansen, superellips, fanérat i björk, 4 kromade spännben, etikettmärkt Bruno Mathsson International Värnamo, höjd ca 70 cm, 120x80 cm
Bruksslitage, repor, fanérskador, tejprester undertill
535312
2018-04-14