Bruno Mathsson och Piet Hein soffbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, soffbord, Fritz Hansen, superellips, fanérat i björk, 4 kromade spännben, etikettmärkt Bruno Mathsson International Värnamo, höjd ca 70 cm, 120x80 cm

Bruksslitage, repor, fanérskador, tejprester undertill

535312

2018-04-14