Gunilla Allard fåtöljer
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNILLA ALLARD, 2000-tal, "Chicago", fåtöljer, ett par, underrede i förkromade stålrör, stoppad randsydd sits och rygg, klädsel i rött skinn, formgivna 1999, sitthöjd ca 41 cm
Bruksslitage, ställvis krackerleringar i skinnet
535315
2018-04-14