Gunilla Allard fåtöljer

Gunilla Allard fåtöljer
Gunilla Allard fåtöljer
Gunilla Allard fåtöljer
Gunilla Allard fåtöljer
Gunilla Allard fåtöljer
Gunilla Allard fåtöljer

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNILLA ALLARD, 2000-tal, "Chicago", fåtöljer, ett par, underrede i förkromade stålrör, stoppad randsydd sits och rygg, klädsel i rött skinn, formgivna 1999, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage, ställvis krackerleringar i skinnet

535315

2018-04-14