Gunilla Allard fåtöljer

Gunilla Allard fåtöljer
Gunilla Allard fåtöljer
Gunilla Allard fåtöljer
Gunilla Allard fåtöljer
Gunilla Allard fåtöljer
Gunilla Allard fåtöljer
Gunilla Allard fåtöljer
Gunilla Allard fåtöljer

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNILLA ALLARD, 2000-tal, "Chicago", (3) fåtöljer, underrede i förkromade stålrör, stoppad randsydd sits och rygg, klädsel i rött skinn, formgivna 1999, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage, ställvis sprucket skinn

535316

2018-04-17