Inge Schiöler

Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): (4), Motiv från Koster samt Kvinna i huckle, provtryck, 1 signerad och numrerad 9/30, färgserigrafier, varierande mått

Oramade, veck, fläckar

535346

2018-04-15