Astri Bergman-Taube
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade 6/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "6 grafiska blad", signerade, 1/280, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 45,x55,5 cm vardera, texter av Evert Taube
Oramade, 1 mappar, gulnader
535354
2018-04-15