Astri Bergman-Taube

Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade 6/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "6 grafiska blad", signerade, 1/280, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 45,x55,5 cm vardera, texter av Evert Taube

Kuntoraportti

Oramade, 1 mappar, gulnader

535354

Päivämäärä:

2018-04-15