Silverskål

Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, silver, GAB, Stockholm 1934, räfflade kulfötter, invändigt förgylld höjd ca 9, diameter 26 cm, vikt ca 651 g

Invändigt repor

535406

2018-04-14