Arvo Saarela halsband och armband

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARVO SAARELA, halsband och armband, silver med ametist kulor, Enköping, 1964, avslutas i s.k. togglelås, längd ca 19.5 och 42 cm, totalvikt ca 58 g

Bruksslitage, mindre repor

535433

2018-04-20