Soppslev silver

Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOPPSLEV, silver, Axel Gabriel Estberg, Karlskrona , otydlig årsstämpel sannolikt 1829, svarvat svärtat träskaft, benknopp, längd ca 46 cm

Smärre bucklor, handtag med färgslitage

535436

2018-04-14