Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
HJALMAR STRÅÅT (1885-1971), "Norsfiskare vid strömparterren i Stockholm", signerad Hj. Strååt olja på pannå, ca 28x38 cm
535437
2018-04-14