Hjalmar Strååt oljemålning

Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

HJALMAR STRÅÅT (1885-1971), "Norsfiskare vid strömparterren i Stockholm", signerad Hj. Strååt olja på pannå, ca 28x38 cm

535437

2018-04-14