K-G Nilsson olja

K-G Nilsson olja
K-G Nilsson olja
K-G Nilsson olja
K-G Nilsson olja
K-G Nilsson olja
K-G Nilsson olja

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

16 000 SEK

K-G NILSSON (född 1942): "Blå Horisont", signerad och daterad a tergo K G Nilsson 1998, olja på pannå, ca 40x100 cm

Inköpt direkt av konstnären

535450

2018-04-14