Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOCKERSKÅL MED LOCK, nyrokoko, 1800-talets slut, invändig förgyllning, svenska importstämplar, höjd ca 14 cm, vikt ca 460 g
Slitage
535452
2018-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här