Sockerskål med lock, nyrokoko

Sockerskål med lock, nyrokoko
Sockerskål med lock, nyrokoko
Sockerskål med lock, nyrokoko
Sockerskål med lock, nyrokoko
Sockerskål med lock, nyrokoko
Sockerskål med lock, nyrokoko

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKÅL MED LOCK, nyrokoko, 1800-talets slut, invändig förgyllning, svenska importstämplar, höjd ca 14 cm, vikt ca 460 g

Slitage

535452

2018-04-18