Kaffeservis 3 dlr silver

Kaffeservis 3 dlr silver
Kaffeservis 3 dlr silver
Kaffeservis 3 dlr silver
Kaffeservis 3 dlr silver
Kaffeservis 3 dlr silver
Kaffeservis 3 dlr silver

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, nyrokoko, 1800-talets slut, svenska importstämplar, sockerskål samt gräddsnipa med invändig förgyllning, höjder 10-23 cm, total vikt ca 1422 g

Slitage

535455

2018-04-18