Olle Bonnér

Olle Bonnér
Olle Bonnér
Olle Bonnér
Olle Bonnér
Olle Bonnér
Olle Bonnér

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): abstrakt komposition, signerad O. Bonnier samt daterad 87, blandteknik på papper, ca 80x69 cm

535457

2018-04-14