Tyra Lundgren, skål, egen ateljé
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TYRA LUNDGREN, skål, egen ateljé, stengods, delvis glaserad i grått, blått och brunt och vitt, signerad TL, höjd ca 18 cm, nagg
PROVENIENS
Köpt direkt av konstnären, därefter i arv inom familjen
535483
2018-04-15