Tyra Lundgren, skål, egen ateljé

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TYRA LUNDGREN, skål, egen ateljé, stengods, delvis glaserad i grått, blått och brunt och vitt, signerad TL, höjd ca 18 cm, nagg

PROVENIENS
Köpt direkt av konstnären, därefter i arv inom familjen

535483

2018-04-15