Fat sockerruska askfat

Fat sockerruska askfat
Fat sockerruska askfat
Fat sockerruska askfat
Fat sockerruska askfat
Fat sockerruska askfat
Fat sockerruska askfat
Fat sockerruska askfat
Fat sockerruska askfat
Fat sockerruska askfat
Fat sockerruska askfat

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, SOCKERRUSKA, ASKFAT, 8 dlr., silver, 1900-tal, bland annat Gewe, Malmö samt svenska importstämplar, längd ca 7-22 cm, vikt ca 627 g

535592

2018-04-17