Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, SOCKERRUSKA, ASKFAT, 8 dlr., silver, 1900-tal, bland annat Gewe, Malmö samt svenska importstämplar, längd ca 7-22 cm, vikt ca 627 g
535592
2018-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här