Birger Ljungquist oljemålning

Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Sittande modell, signerad och daterad Birger Ljungquist 1948, olja på pannå, ca 92x54 cm

535611

2018-04-17