Fartygsporträtt oljemålning

Fartygsporträtt oljemålning
Fartygsporträtt oljemålning
Fartygsporträtt oljemålning
Fartygsporträtt oljemålning
Fartygsporträtt oljemålning
Fartygsporträtt oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Loergrove", otydligt signerad J Sandegren ?, olja på duk, ca 57x94 cm

Mindre färgbortfall (i hörnen)

535641

2018-04-17