Fartygsporträtt oljemålning

Fartygsporträtt oljemålning
Fartygsporträtt oljemålning
Fartygsporträtt oljemålning
Fartygsporträtt oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Örlogsfartyg vid hamn, olja på duk, ca 61x91 cm, oramad

Dukskador, lagningar, skadad spännram

535642

2018-04-17