Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, karmstol, bok, 1900-talets mitt, modell J52, brännmärkt, lös dyna sannolikt original, sitthöjd ca 44 cm
Dyna med slitage
535645
2018-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här