Börje Mogensen

Börje Mogensen
Börje Mogensen
Börje Mogensen
Börje Mogensen
Börje Mogensen
Börje Mogensen
Börje Mogensen
Börje Mogensen
Börje Mogensen
Börje Mogensen
Börje Mogensen
Börje Mogensen

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, karmstol, bok, 1900-talets mitt, modell J52, brännmärkt, lös dyna sannolikt original, sitthöjd ca 44 cm

Dyna med slitage

535645

2018-04-17