Väggspegel design Carl Fagerlund

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL FAGERLUND, väggspegel, Orrefors, 1940-tal, Swedish Modern, rektangulär ram med gjutna glasplattor, 71x51,5 cm

Mindre spricka, en glasknapp med nagg

535664

2018-04-17