Kastruller & karotter koppar Krögarhuset & Nobel
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KASTRULLER OCH KAROTTER, 5 dlr, Krögarhuset, Nobel, koppar med mässingshandtag, stämplade, två kastruller med lock, panna med lock samt en utan, och en fiskkittel med lock, den längsta 47 cm
Slitage. Fiskkittel nyskick.
535688
2018-04-17