Ivar Kamke oljemålning

Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAR KAMKE (1882-1936) Två män i en bar, signerad och daterad Kamke 1920, olja på duk, 60x69 cm.

Färgbortfall

535726

2018-04-22