Erik Höglund

Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ERIK HÖGLUND, vinglas och snappsglas, 2+2, i form av kvinna och man, signerade Erik Höglund, höjd ca 18.5- 27.5 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

535765

Päivämäärä:

2018-04-20