Erik Höglund
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ERIK HÖGLUND, vinglas och snappsglas, 2+2, i form av kvinna och man, signerade Erik Höglund, höjd ca 18.5- 27.5 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
535765
Päivämäärä:
2018-04-20