Väggpendyl Rob. Engström
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, förgylld samt bronserad, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, urtavlan märkt Rob. Engström, Stockholm, höjd ca 90 cm, nyckel och pendel medföljer
Skador, lösa delar, dekordelar saknas
535768
2018-04-20