Väggpendyl Rob. Engström

Väggpendyl Rob. Engström
Väggpendyl Rob. Engström
Väggpendyl Rob. Engström
Väggpendyl Rob. Engström
Väggpendyl Rob. Engström
Väggpendyl Rob. Engström
Väggpendyl Rob. Engström
Väggpendyl Rob. Engström
Väggpendyl Rob. Engström
Väggpendyl Rob. Engström

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, förgylld samt bronserad, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, urtavlan märkt Rob. Engström, Stockholm, höjd ca 90 cm, nyckel och pendel medföljer

Skador, lösa delar, dekordelar saknas

535768

2018-04-20