Hutschenreuther figurin

Hutschenreuther figurin
Hutschenreuther figurin
Hutschenreuther figurin
Hutschenreuther figurin
Hutschenreuther figurin
Hutschenreuther figurin
Hutschenreuther figurin
Hutschenreuther figurin
Hutschenreuther figurin
Hutschenreuther figurin

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HUTSCHENREUTHER, figurin, porslin, poserande kvinna, 1900-talets början, höjd ca 25 cm

Smärre slitage

535771

2018-04-21