Byrå Rokokostil
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets första hälft, fanerad med olika träslag, handtag nyckelskyltar och beslag i brons, skiva i i röd marmor, märkt A.B.G. Lioner, Hälsingborg, höjd ca 83, 98,5x48x50 cm
Slitage, vänstersida med spricka, slitage smärre fanerbortfall, skiva med fläckar, spricka på undersida,
535780
2018-04-17