Erik Olsson pastell

Erik Olsson pastell
Erik Olsson pastell
Erik Olsson pastell
Erik Olsson pastell

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

ERIK OLSSON (1901-1986): "Sikoria", pastell på papper, signerad och daterad Erik Olsson Sanda 1949, ca 43x35 cm

Kuntoraportti

535783

Päivämäärä:

2018-04-17