Erik Olsson pastell
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
ERIK OLSSON (1901-1986): "Sikoria", pastell på papper, signerad och daterad Erik Olsson Sanda 1949, ca 43x35 cm
Kuntoraportti
535783
Päivämäärä:
2018-04-17