Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NILS KÖLARE(1930-2007): "Utan titel", signerad och daterad Nils Kölare -06 a tergo, akryl på pannå, 40x80 cm,
UTSTÄLLD: Konstakademien 2008, Stockholm
535784
2018-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här