Oscar Reutersvärd oljemålning

Oscar Reutersvärd oljemålning
Oscar Reutersvärd oljemålning
Oscar Reutersvärd oljemålning
Oscar Reutersvärd oljemålning
Oscar Reutersvärd oljemålning
Oscar Reutersvärd oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Geometrisk komposition, signerad Oscar Reutersvärd, olja på duk, ca 92x73 cm

Mindre duklagningar (2 st)

535786

2018-04-17