Ante Karlsson-Stig oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANTE KARLSSON-STIG (1885-1967): Same med hund, signerad och daterad A K:son -Stig -21, olja på duk, ca 32x41 cm

Hål efter häftstift

535787

2018-04-17