Soffa Ulferts

Soffa Ulferts
Soffa Ulferts
Soffa Ulferts
Soffa Ulferts
Soffa Ulferts
Soffa Ulferts
Soffa Ulferts
Soffa Ulferts
Soffa Ulferts
Soffa Ulferts

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ULFERTS, soffa, 3-sits, 1960-tal, svart skinn, längd 193 cm, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

535788

2018-04-17