Paul Jonze oljemålning

Paul Jonze oljemålning
Paul Jonze oljemålning
Paul Jonze oljemålning
Paul Jonze oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL JONZE (1883-1973): "Molnig höstdag, Himmelsrasta", signerad och daterad Jonze 1946, olja på pannå, ca 49x60 cm

535792

2018-04-17