Klädskåp 1900-talets mitt

Klädskåp 1900-talets mitt
Klädskåp 1900-talets mitt
Klädskåp 1900-talets mitt
Klädskåp 1900-talets mitt
Klädskåp 1900-talets mitt
Klädskåp 1900-talets mitt
Klädskåp 1900-talets mitt
Klädskåp 1900-talets mitt
Klädskåp 1900-talets mitt
Klädskåp 1900-talets mitt
Klädskåp 1900-talets mitt
Klädskåp 1900-talets mitt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDSKÅP, Svenska möbelfabriken Bodafors, fanéring i betsat björk och teak, invändigt med hyllplan, 1900-talets mitt, höjd ca 155, 120x48 cm

Slitage, märken och repor, några fanèringskador omkring nyckelhålen

535795

2018-04-20