Bertil Håge Häverö färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014):"Waxholm", signerad Bert Håge Häverö 78, numrerad HC 8/14, färglitografi, ca 46x37 cm

535799

2018-04-17