Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TRÅDBURKAR, 3+1, 18/1900-tal, lackarbete resp svarvad, höjd ca 6-20 cm
Smärre skador, ett avslag
535802
2018-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här