Trådburkar 18/1900-tal

Trådburkar 18/1900-tal
Trådburkar 18/1900-tal
Trådburkar 18/1900-tal
Trådburkar 18/1900-tal
Trådburkar 18/1900-tal
Trådburkar 18/1900-tal
Trådburkar 18/1900-tal
Trådburkar 18/1900-tal
Trådburkar 18/1900-tal
Trådburkar 18/1900-tal
Trådburkar 18/1900-tal
Trådburkar 18/1900-tal
Trådburkar 18/1900-tal
Trådburkar 18/1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÅDBURKAR, 3+1, 18/1900-tal, lackarbete resp svarvad, höjd ca 6-20 cm

Smärre skador, ett avslag

535802

2018-04-17