Vitrinskåp 2 st
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 2 st, fanèring i björk, två delat, överdelen med ett glas dörrpar, nedre delen med två lådor samt ett dörrpar med bakomliggande hyllplan, elektrifierade, höjd ca 200, 81x34 cm
Slitage, fläckar, märken, några stöttmärken, en glas hylla med nagg till kanten, ej funktionstestade
535815
2018-04-20